Proud of Lithuania: A Fairy Tale by Sweet Root. Įspūdžio albumas

Šią knygą reikia vertinti tik kaip meno kūrinį, bet ne informacinį leidinį. Matyt tikėjausi daugiau praktinės informacijos, ilgų pasakojimų, tikrų gamtos detalių aprašymo, įspūdingų fotografijų.

Mano nuomone šiame albume panaudota per daug netradicinių spaudos elementų. Taip, jie sukelia „Oho, geras…” efektą, bet tik tiek.

Pabandau išvardinti šios knygos įspūdžio detales:

  • didžiulė kaina
  • keli skirtingi foto viršeliai
  • didelis formatas
  • medžiaga aptrauktas viršelis
  • lapai su iškiliais elementais (nežinau kaip tai tiksliai vadinasi)
  • nuotraukos per visą atvartą

Kelios gamtos fotografijos tikrai prikaustė ilgesniam laikui. Tačiau dalis pasirodė tarsi įsimaišiusios netyčia. Labai įstrigo tos metų laikų spalvų gamos nuotraukos, kurių visiškai nesupratau – lapas su didele „blur” fotografija.

Pirmieji tekstai trumpi, abstraktūs. Patiko pasakojimai apie žmones.

Receptai ir jų nuotraukos

Absoliutus menas. Labai svarbu paminėti, kad šiame restorane neesu buvęs, bet jei taip iš tikro atrodo patiekalai tai klausimas ar jie skirti valgymui ar tik grožėjimuisi. Knygos gale pateikti receptai, kuriuos vargu ar atrinktumėte pagal fotografijas.

Apibendrinant

Tai knyga pervertimui, pasigrožėjimui, kuri galbūt tiktų padėti kavinėje, dėl įspūdingo formato papuošianti jūsų lentyną. Jei būčiau turėjęs galimybę ją perversti prieš įsigydamas labai abejoju ar būčiau pirkęs.

 

Straipsnis papildytas: 11 gruodžio, 2017

Susiję straipsniai

Vienas komentaras

Komentarai