Viršsvoris

Viršsvoris yra didelė mūsų laikmečio bėda su kuria susiduria tikrai nemaža dalis žmonių. Skaitytojai dažnai klausia kaip lengviausiai numesti svorį. Atsakymas – svorio metimui nėra paprasto būdo. Neegzistuoja žolelė, šaknelė, sėkla ar jų mišinys kurį suvalgius be jokių pastangų ištirps Jūsų nereikalingi kilogramai.

Yra sukurta gausybė dietų, sveikatingumo programų ir patarimų kaip greitai mesti svorį. Dalis jų tėra apgavystė skirta pasipinigauti iš lengvatikių, kitos iš tikro padeda pasiekti rezultato kokio tikėjotės, tačiau nustojus laikytis nurodymų vėl grįžtama prie anksčiau buvusio svorio.

Žinoma, yra ir veiksmingų svorio metimo receptų, tačiau jie jokiu būdu nėra universalūs ir juo labiau nėra lengvai pritaikomi praktiškai. Veiksmingas svorio metimo programas kuria ir asmeniškai pacientui pritaiko profesionalūs sveikatos specialistai: dietologai, asmeniniai treneriai.

Norint atsikratyti svorio visam laikui, greičiausiai, reikia ieškoti ne dietos, o iš esmės ir visam laikui pergalvoti ir perplanuoti savo mitybos, fizinio aktyvumo, laisvalaikio leidimo įpročius ir pomėgius – atsikratyti įpročio valgyti nesveiką maistą (vengti riebaus maisto, saldumynų), susirasti priimtiną aktyvią veiklą (sportas, šokiai ar tiesiog pasivaikščiojimas prieš miegą), stengtis kuo ilgiau būti gryname ore, vengti bereikalingo streso, nepervargti ir gerai pamiegoti.

Straipsnis papildytas: 11 gruodžio, 2017

Susiję straipsniai

Komentarai: 5

 1. Lina parašė:

  Sveiki, norejau pasiteirauti koks yra augalo pavadinimas nuotraukoje ir ar auga jis Lietuvoje? Aciu.

 2. Žolininkas parašė:

  Augalas fotografuotas Lietuvoje, bet auginamas kaip dekoratyvinis vazone. Deja pavadinimo nepamenu.

 3. G parašė:

  Geri komentarai. Pastebejimas yra augalu bet jie nevietiniai, kalnu.

 4. Laima parašė:

  Šis augalas ( sumedėjusi gėlė) parduodamas daugumoje augalais prekiaujančių centrų ( senukai, sodo centras, ermitažas ir kt.) Parduodamas mažas, o užauga iki kelių metrų aukščio, vijoklinis- reikia atramos, tad neapsigaukit pirkdami – ne bet kur pastatysi. Tačiau tikrai labai gražus.

 5. Di parašė:

  Man atrodo, kad cia paprasciausia varnalėsa. Ji buna naudojama svorio metimui. Taciau pasekmes gali buti sugadintos kepenys.

Komentarai