Po žiemos miego

Žiema jau pamažu baigiasi, tad artėja laikas kai pasirodys pirmieji žolynai. Traukiantis šalčiui medžiuose jau  juda sula, netrukus ims sprogti ir pumpurai. Šilta pavasario saulė jau kviečia išlįsti į lauką, daugiau pakvėpuoti grynu oru, apsivalyti ir apsišluoti aplinkui.

Nujausdama pavasarį svetainė Zolininkas.lt bunda iš žiemos miego. Ruošiuosi čia ir toliau dalintis kelionių gamtoje įspūdžiais, pasakoti apie atrastus įdomius augalus, susidūrimus su gyvūnais, pateikti paprastų bet įdomų receptų. Tikiu, kad gamtoje patirsime daug naujų įspūdžių, o šie Zolininkas.lt metai bus dar geresni už praėjusius.

Skubu pradžiuginti sulos mėgėjus – klevų sula jau teka ir galima jos prisileisti. Jei neturite savo klevų, kuriuos galėtumėte pragręžti, galite susipažinti su sulos leidimo taisyklėmis valstybiniuose miškuose, nes jei leisite netvarkingai, netausodami gamtos, galite gauti net piniginę baudą.

Tiems kas pasiilgo šviežios arbatos ir gamtos skonio –  paprastutis receptas: šakelė juodojo serbento, šakelė vyšnios, šakelė beržo. Visas šakeles su pumpurais suskutame kuo smulkesnėmis pailgomis drožlėmis ir užplikome arbatinuke, palaikome 10 min. ir mėgaujamės. Tikrai geras aromatas ir skonis.

Žymos: ,
Straipsnis papildytas: 4 sausio, 2018

Susiję straipsniai

Komentarai