Grįžus iš J. Skonsmano paskaitos „Gintaras su amerikine fitolaka probiotinėje – limfos valymo sistemoje“

Buvau pakviestas apsilankyti Jono Skonsmano paskaitoje apie organizmo detoksikaciją bei valymą. Dalį laiko susirinkusieji klausėsi teorinio pasakojimo, po to atsiradus savanorei, stebėjome žvakylų statymą bambos srityje.

Teorinėje dalyje labiausiai įsidėmėjau pasakojimą apie amerikinės fitolakos preparatų detoksikuojantį poveikį pacientams gydomiems chemoterapija. Anot vienos paskaitos klausytojos, chemoterapija gydoma jos pažįstama moteris kartu naudoja ir itin mažus kiekius amreikinės fitolakos preparato, ir šalutinių chemoterapijos poveikio nejaučia.

Paskaitos metu buvo pademonstruotas iš fitolakos ir lakto bakterijų užaugintas grybas, kuris pasižymi minėtomis detoksikuojančiomis savybėmis. Tačiau J. Skonsmanas pabrėžė, kad šis augalas nuodingas ir jį reikalinga naudoti mažais kiekiais ir geriausia gerokai pasiskaičius, pasidomėjus ir pasitarus su išmanančiais. Pats lektorius minėjo, kad arbatinis šaukštelis fitolakos preparato jau yra riba jo organizme, tad bent jau tokio kiekio reikia neviršyti ir kitiems bandantiems (geriau pradėti nuo dar mažiau).

Paskaitoje trumpai prisimintos vakuuminės taurės masažams ir detoksikacijai, pabrėžtos magniu turtingo aliejaus su bišofitu teigiamos savybės mažinant infarkto bei raumenų traukimo rizikas.

Po paskaitos norintieji galėjo įsigyti vaško žvakylų, vakuuminių taurių, aktyvuotos gintaro pudros, pabendrauti su lektoriumi, užduoti jam klausimų. Renginys vyko Baltijos gintaro meno centre.

Straipsnis papildytas: 24 balandžio, 2018

Susiję straipsniai

Komentarai